image-01image-02image-03

Openingstijden

Afdrukken E-mailadres

Bibliotheek aan huisboek_aan_huis_dienst


Voor wie

De bibliotheek-aan-huis-service is voor iedereen die:

  • Graag leest
  • Niet zelf naar de bibliotheek kan komen wegens ziekte of handicap, of voor een langere tijd aan huis gebonden is.


Wat

De bibliotheek heeft een ruime keuze aan materialen. Literatuur, lectuur, informatieve boeken, tijdschriften en ook dvd’s.

Voor mensen die slechter zien zijn er boeken met grote letters of luisterboeken.


Hoe

Hoe werkt de bibliotheek-aan-huis service? Een van onze medewerkers komt bij u op bezoek om te vertellen welke mogelijkheden de service biedt.

U geeft tijdens dit gesprek zelf aan welke boeken u het liefst leest. Na het kennismakingsgesprek wordt u eenmaal per drie /zes weken door een vaste contactpersoon aan huis bezocht met nieuwe materialen.


Kosten

De bibliotheek-aan-huis-service is kosteloos en beschikbaar voor leden van de Bibliotheek Bollenstreek. Bent u geen lid maar wilt u van onze sevice gebruik maken? Dan kunt u lid worden tijdens het kennismakingsgespek. Informatie over lidmaatschapstarieven vindt u elders op de website.

Voor meer informatie kunt u de vestiging in uw woonplaats bellen:


  • Vestiging Lisse: 0252-415782boekaanhuis

  • Vestiging Noordwijk: 071-3611710

  • Vestiging Noordwijkerhout: 0252-373621

  • Vestiging Oegstgeest: 071-5237351

  • Vestiging Sassenheim: 0252-215033

  • Vestiging Voorhout: 0252-221931

  • Vestiging Warmond: 071-3013429

 

Poll

Een bibliotheek is onmisbaar in elke woonkern